NIE USUWAĆ! — SEVENET STORY SCENE | Story Scene

KLUB ATELIER, SOPOT 23.05.2019

Kolejna edycja konferencji “Sevenet Story Scene” już 28 maja 2020 r.!

Zachęcamy do odwiedzania strony oraz obserwowania naszych profilów w mediach społecznościowych, gdzie również będziemy wrzucać najnowsze informacje dotyczące naszej konferencji:

Zobacz relacje z poprzednich edycji:

Konferencja już za

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

konferencja

sevenet story scene

to nasze autorskie wydarzenie, podczas którego opowiadamy nasze historie, ale i historie z naszym udziałem (czyli wdrożenia, opowieści technologiczne, etc). Każda prelekcja stanowi niejako kolejną, odrębną scene, która finalnie łączy się w jedną, wspólną całość. Łącznikiem tych historii jest Sevenet, jako integrator i partner w biznesie.

edycja

prelekcji

gości

sevenet s.A.

jest firmą z branży IT, zajmującą się od 1997 roku dostawą zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji w Polsce. Od czerwca 2011 roku akcje Spółki notowane są w Alternatywnym Systemie Obrotu rynku NewConnect.

agenda

9:00 – 10:00

rejestracja

10:00 – 10:30

sesja plenarna

Spojrzenie w przyszłość obsługi i utrzymania Klienta Prelegent: Rafał Jarosz / proceo.consulting

Krótka historia o 6 kluczowych trendach – o tym, jak wpływają na nasze operacje, używane technologie i przede wszystkim, jak wpływają na pracowników i Klientów. Jakie stwarzają szanse i zagrożenia, co mówią o nich badacze, a co podpowiada nasza intuicja?

10:30 – 11:00

sESJa 1

Jak chciałbyś się spotykać? Czyli opowieść o jednym z największych projektów wideo komunikacji w Europie – oczami integratora. Prelegent: Arkadiusz Rybacki / Sevenet S.A.

Ponad 300 lokalizacji w Polsce, Czechach i na Słowacji, komunikujących się w czasie rzeczywistym za pomocą najnowocześniejszego systemu wideokonferencji przy pełnym zabezpieczeniu danych. Zapewnienie stabilnej i bezpiecznej komunikacji oraz jednoczesne zwiększenie skuteczności pracy zespołu oraz obniżenie kosztów operacyjnych – to zadanie, które postawili przed sobą współpracujący z mBankiem specjaliści i inżynierowie Sevenet. Poznaj to wdrożenie naszymi oczami.

11:00 – 11:30

sESJa 2

Czy NetDevOps może być agnostyczny? Prelegent: Krzysztof Załęski / Sevenet S.A.

Koncepcja NetDevOps powoli zadomawia się pod strzechami działów IT. Wiele firm zaczyna wdrażać pierwsze mechanizmy i procesy automatyzacji sieci. Niestety, w dzisiejszych czasach sieć to nie tylko lokalne przełączniki i rutery. To także kontenery i chmura. Czy za pomocą popularnych narzędzi NetDevOps jesteśmy w stanie zautomatyzować kompleksowo całe środowisko sieciowe?
Na to i inne pytanie postaram się odpowiedzieć w trakcie mojej krótkiej prezentacji.

11:30 – 12:00

przerwa kawowa

12:00 – 12:30

sesja 3

Zaadoptuj SD-Access – scenariusze migracji Prelegent: Marcel Guzenda / Sevenet S.A.

W ostatnim czasie wiele słyszymy o architekturze sieci definiowanych programowo, dedykowanych do sieci kampusowych. Niestety, często nam się wydaje, że pomiędzy tradycyjną siecią z jakiej korzystamy na co dzień, a architekturą SDN jest tak wiele różnic, że migracja do niej wydaje się czymś wręcz niemożliwym. Jak więc rozpocząć przygodę z rozwiązaniami SDN? Jak zaplanować modernizację sieci tak, aby już teraz przygotować się do adaptacji SDN’a w niedalekiej przyszłości? Czy możemy wdrożyć SDN tylko w podstawowym zakresie? Na te i na inne pytania postaram się odpowiedzieć, przedstawiając różne scenariusze migracji tradycyjnego modelu sieci LAN do architektury bazującej na Cisco SD-Access.

12:30 – 13:00

sesja 4

Najlepszą obroną jest atak Prelegent: Bartosz Kuca / Sevenet S.A.

Pasywne mechanizmy ochrony przestały być wystarczające w walce z zagrożeniami, aby podążać za dynamicznie pojawiającymi się podatnościami należy korzystać z proaktywnych rozwiązań.
Podczas demo przyjrzymy się skanerowi podatności, sygnaturowemu systemowi IPS oraz zautomatyzowanym honeypotom.

13:00 – 14:00

LUNCH

14:00 – 14:30

sesja 5

Finansowanie rozwiązań Cisco Prelegent: Łukasz Laskowski, DLL Group & Zdzisław Stoga, Cisco Capital

14:30 – 15:00

zakończenie części technicznej

15:00 – 19:00

Networking

19:00 – 20:00

kolacja

20:00 – 22:30

atrakcja wieczoru

PRELEGENCI

Prelegenci 3. edycji “Sevenet Story Scene”

Rafał Jarosz

Rafał Jarosz

Od 18 lat pomagam firmom w poprawie wyników biznesowych. Pracowałem przy ponad 60 projektach w obszarze obsługi, utrzymania i satysfakcji Klientów dla 40 globalnych i lokalnych marek. Pomagam budować i rozwijać efektywne, skuteczne, pracujące wielokanałowo zespoły operacyjne. Angażuję kompetencje, operacje i technologie by doskonalić jakość i skuteczność budowania relacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Poprawiam wyniki mierzone poziomem satysfakcji Klientów, wartością życiową czy wskaźnikiem utrzymania Klientów.

Arkadiusz Rybacki

Arkadiusz Rybacki

Business Solutions Architect / Contact Center & Collaboration

Z branżą IT związany od ponad 12 lat. Początkowo jako specjalista Microsoft w dziedzinie nowoczesnych technologii komunikacyjnych (między innymi Exchange, Lync oraz Sharepoint) z sukcesem wspierał i wdrażał liczne projekty dla klientów Sevenet S.A. Od ponad siedmiu lat specjalizuje się w rozwiązaniach szeroko rozumianego Collaboration w tym Contact Center, bazujących na wysokiej jakości sprzęcie Cisco. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie wspiera obecnych klientów firmy w doborze najlepszych rozwiązań tego obszaru.

Marcel Guzenda

Marcel Guzenda

Business Solutions Architect / Data Center

Inżynier, architekt i konsultant z blisko 12- letnim doświadczeniem w obszarze IT. Aktualnie odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie rozwiązań Data Center oraz techniczne wsparcie sprzedaży w firmie Sevenet S.A. Posiadacz wielu certyfikatów min. CCNP i VCP6. Pasjonat technologii, którymi zajmuje się zawodowo.

Krzysztof Załęski

Krzysztof Załęski

Business Solutions Architect / Network & Data Center

Inżynier sieciowy (czasami też systemowy) z ponad 20 letnim doświadczeniem, które zdobywał na różnych płaszczyznach. Pracował zarówno u operatorów telekomunikacyjnych jak i dla wielkich, międzynarodowych korporacji. Od prawie 10 lat spełnia się jako Architekt Data Center w Sevenet S.A., pomyślnie przekuwając swoją wiedzę na projekty o dużej skali złożoności. Pasjonuje się szeroko rozumianą automatyzacją i trendami (Net)DevOps. Posiada certyfikat CCIE R&S.

Bartosz Kuca

Bartosz Kuca

Business Solutions Architect / Data Center & Security

Inżynier bezpieczeństwa sieciowego z ponad 6 letnim doświadczeniem. Od lat realizuje się jako Architekt rozwiązań security w Sevenet, dbając o cyfrowe bezpieczeństwo małych i dużych klientów. Pasjonuje się szeroko rozumianym bezpieczeństwem informatycznym, z naciskiem na wektor sieciowy. Posiada certyfikaty najbardziej rozpoznawalnych producentów: Cisco, IBM, PaloAlto, CheckPoint, McAfee.

Łukasz Laskowski

Łukasz Laskowski

Regional Account Manager

Od początku swojej pracy zawodowej związany z branżą leasingową. Pracował dla największych na rynku polskim leasingodawców jak Europejski Fundusz Leasingowy i Raiffeisen Leasing. Obecnie w ramach DLL Group, największej organizacji leasingowej na świecie, jest odpowiedzialny za budowanie rozwiązań finansowych niezbędnych przy realizacji inwestycji w rozwiązania IT. Inwestorzy coraz częściej sięgają po zewnętrzne źródła finansowania swoich inwestycji. DLL Group wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw.

Zdzisław Stoga

Zdzisław Stoga

Dyrektor ds. rozwiązań finansowych

Dyrektor ds. rozwiązań finansowych Cisco Capital od 20 lat związany z rynkiem usług leasingu w Polsce, a od 8 lat z finansowaniem rozwiązań IT. Odpowiedzialny za dystrybucję fabrycznych programów finansowania rozwiązań Cisco Systems w kilku krajach Europy Centralnej.

.

partnerzy

Partnerzy 3. edycji “Sevenet Story Scene”

Partner Główny:

Partnerzy:

Patronat nad wydarzeniem objęli:

Chcesz WZIĄĆ UDZIAŁ W SEVENET STORY SCENE 2019?

Nie zwlekaj!

POPRZEDNIA EDYCJA

Prezentujemy wideo z 2 edycji “Sevenet Story Scene” 2018.

RELACJA Z DRUGIEJ EDYCJI SEVENET STORY SCENE

kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub uwag – prosimy o kontakt.

Napisz do nas

JAK DOJECHAĆ?

Sevenet Story Scene

Zatoka sztuki Aleja Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot

Klub Atelier

Aleja Franciszka Mamuszki 2, 81-729 Sopot