Sevenet Story Scene 2019 | Story Scene
TRZECIA EDYCJA
SEVENET STORY SCENE 2019

Trzecia edycja “Sevenet Story Scene” odbyła się 23 maja 2019 roku, w nowej lokalizacji – Klubie Atelier w Sopocie. Oczywiście oprócz dużej dawki wiedzy podczas prelekcji, był również czas na integrację! Wieczorem była okazja do posłuchania wspaniałego występu studentów ze Studium Wokalno-Aktorskiego im. Baduszkowej z Gdyni, których Sevenet wspiera od lat. Na sam koniec czekał na Gości pokaz lce Show.

GALERIA ZDJĘĆ

Poniżej kilka zdjęć z trzeciej edycji “Sevenet Story Scene”!

PRELEGENCI
Prelegenci 3. edycji “Sevenet Story Scene”
Rafał Jarosz

Rafał Jarosz

Od 18 lat pomagam firmom w poprawie wyników biznesowych. Pracowałem przy ponad 60 projektach w obszarze obsługi, utrzymania i satysfakcji Klientów dla 40 globalnych i lokalnych marek. Pomagam budować i rozwijać efektywne, skuteczne, pracujące wielokanałowo zespoły operacyjne. Angażuję kompetencje, operacje i technologie by doskonalić jakość i skuteczność budowania relacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Poprawiam wyniki mierzone poziomem satysfakcji Klientów, wartością życiową czy wskaźnikiem utrzymania Klientów.
Arkadiusz Rybacki

Arkadiusz Rybacki

Business Solutions Architect / Contact Center & Collaboration

Z branżą IT związany od ponad 12 lat. Początkowo jako specjalista Microsoft w dziedzinie nowoczesnych technologii komunikacyjnych (między innymi Exchange, Lync oraz Sharepoint) z sukcesem wspierał i wdrażał liczne projekty dla klientów Sevenet S.A. Od ponad siedmiu lat specjalizuje się w rozwiązaniach szeroko rozumianego Collaboration w tym Contact Center, bazujących na wysokiej jakości sprzęcie Cisco. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie wspiera obecnych klientów firmy w doborze najlepszych rozwiązań tego obszaru.
Marcel Guzenda

Marcel Guzenda

Business Solutions Architect / Data Center

Inżynier, architekt i konsultant z blisko 12- letnim doświadczeniem w obszarze IT. Aktualnie odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie rozwiązań Data Center oraz techniczne wsparcie sprzedaży w firmie Sevenet S.A. Posiadacz wielu certyfikatów min. CCNP i VCP6. Pasjonat technologii, którymi zajmuje się zawodowo.

Krzysztof Załęski

Krzysztof Załęski

Business Solutions Architect / Network & Data Center

Inżynier sieciowy (czasami też systemowy) z ponad 20 letnim doświadczeniem, które zdobywał na różnych płaszczyznach. Pracował zarówno u operatorów telekomunikacyjnych jak i dla wielkich, międzynarodowych korporacji. Od prawie 10 lat spełnia się jako Architekt Data Center w Sevenet S.A., pomyślnie przekuwając swoją wiedzę na projekty o dużej skali złożoności. Pasjonuje się szeroko rozumianą automatyzacją i trendami (Net)DevOps. Posiada certyfikat CCIE R&S.
Bartosz Kuca

Bartosz Kuca

Business Solutions Architect / Data Center & Security

Inżynier bezpieczeństwa sieciowego z ponad 6 letnim doświadczeniem. Od lat realizuje się jako Architekt rozwiązań security w Sevenet, dbając o cyfrowe bezpieczeństwo małych i dużych klientów. Pasjonuje się szeroko rozumianym bezpieczeństwem informatycznym, z naciskiem na wektor sieciowy. Posiada certyfikaty najbardziej rozpoznawalnych producentów: Cisco, IBM, PaloAlto, CheckPoint, McAfee.
Łukasz Laskowski

Łukasz Laskowski

Regional Account Manager

Od początku swojej pracy zawodowej związany z branżą leasingową. Pracował dla największych na rynku polskim leasingodawców jak Europejski Fundusz Leasingowy i Raiffeisen Leasing. Obecnie w ramach DLL Group, największej organizacji leasingowej na świecie, jest odpowiedzialny za budowanie rozwiązań finansowych niezbędnych przy realizacji inwestycji w rozwiązania IT. Inwestorzy coraz częściej sięgają po zewnętrzne źródła finansowania swoich inwestycji. DLL Group wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw.
Zdzisław Stoga

Zdzisław Stoga

Dyrektor ds. rozwiązań finansowych

Dyrektor ds. rozwiązań finansowych Cisco Capital od 20 lat związany z rynkiem usług leasingu w Polsce, a od 8 lat z finansowaniem rozwiązań IT. Odpowiedzialny za dystrybucję fabrycznych programów finansowania rozwiązań Cisco Systems w kilku krajach Europy Centralnej.

.

partnerzy
Partnerzy 3. edycji “Sevenet Story Scene”

Partner Główny:

Partnerzy:

Patronat nad wydarzeniem objęli: